Enerji̇ Depolama Tasarımları
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Enerji Depolama Tasarımları
Enerji Depolama Tasarımları

TNA, uzun yıllardır rüzgâr ve güneş enerji santrallerine sağladığı mühendislik ve müşavirlik hizmetlerine yeni bir faaliyet alanını olarak enerji depolama sistemlerini eklemiştir. Bu kapsamda, yenilenebilir enerji alanındaki mühendislik ve IT tecrübelerini batarya enerji depolama sistemlerinin (BESS) ve ana bileşenlerinin satışı, kurulumu, kontrol ve izleme sistemlerinin entegrasyonu, satış sonrası servis ve teknik destek hizmetleri sağlamaktadır.

Yenilenebilir enerji santrallerinin sayısının ve kurulu güçlerinin büyük bir hızla artması ve bu santrallerin üretimlerinin atmosferik koşullara bağlı değişken üretim miktarlarının, ulusal iletim sistemi üzerinde yarattığı anlık streslerin ve stabilite sorunlarının azaltılması amacıyla enerji depolama sistemlerinin sayı ve kapasiteleri hızla değişecektir.

Şirketimizin, enerji depolama sistem ve tesislerinin tasarım sürecinde sağlayacağı mühendislik, danışmanlık ve hizmet çözümleri, kurulması planlanan enerji depolama sisteminden istenen ve beklenen teknolojik sonuçlarla birlikte verimli üretim süreçlerini sağlayacaktır. Sistem tasarımı gerçekleştirirken, ana hedef  üretime miktarına bağlı depolanacak enerji miktarı ,sistemin çalışacağı senaryolar ve depolanabilir enerji miktarına göre dizayn ederek, diğer yanda yatırım maliyeti optimum sistem tasarımları gerçekleştirmektir.

 

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.