Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

2008 yılında kurulan TNA, yenilenebilir enerji kaynakları alanında 3000 Mw üzerinde bir portföy büyüklüğündeki santral yatırımları için mühendislik, danışmanlık ve teknolojik hizmetler sağlamıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar gerçekleştirdiği proje ve deneyimleri ile dünyanın her köşesinde uluslararası standartlara uygun hizmetler veren şirketimiz, Rüzgâr ve Güneş enerjisi projelerinin yaşam döngüsü boyunca ihtiyacı olacak, multi-disipliner mühendislik kabiliyetlerine sahiptir. 

Enerjide Dönüşüm Başlıyor, Stratejik İşbirlikleri!

TNA, uzun yıllardır rüzgâr ve güneş enerji santrallerine sağladığı mühendislik ve müşavirlik hizmetlerine yeni bir faaliyet alanını olarak enerji depolama sistemlerini eklemiştir. Bu kapsamda, yenilenebilir enerji alanındaki mühendislik ve IT tecrübelerini batarya enerji depolama sistemlerinin (BESS) ve ana bileşenlerinin satışı, kurulumu, kontrol ve izleme sistemlerinin entegrasyonu, satış sonrası servis ve teknik destek hizmetleri sağlamaktadır.

TNA, BESS sistemlerinin mühendislik tasarımları, BESS sistem bileşenlerinin tedarik ve anahtar teslim kurulumları (Konteynır Tipi Bataryalar, Batarya İnverterleri (PCS), koruma, kontrol üniteleri, İletim ve enerji piyasalarına entegrasyonunu sağlayacak donanım ve yazılımların kurulumları için Çin büyük üreticilerinden biri olan NR-Electric’i Türk yatırımcıları ile tanıştırarak Türkiye ve komşu ülke pazarları için yeni ve stratejik iş birlikleri geliştirmektedir.   

NR-Electric, 1994 yılından bu yana enerji sektöründe, üretim, iletim ve dağıtım sistemlerinin stabilitesi, korunması, otomasyon ve kontrol üniteleri, yüksek teknoloji gerektiren HVDC&FACTS ve SVC&STATCOM sistemleri, enerji depolama sistemleri , yenilenebilir enerji çözümleri ve mikro şebekeler için geliştirdiği ürün ve sistemler ile binlerce MW‘a ulaşan önemli proje referanslarına sahip, Çin merkezli güçlü ve lider bir üreticidir.

NR-Electric tarafından üretilen ürün ve sistem çözümleri 100'den fazla ülkede binlerce MW büyüklüğe ulaşmıştır. Uluslararası ölçekte çok iyi tanınan, dünyanın en büyük projelerinde önemli referanslara sahip, çok uluslu şirket, 4000'den fazla çalışanı ile enerji sektörü için yüksek teknoloji sağlayan ana üreticiler kategorisinde yer almakta, müşterileri için anahtar teslimi ürün ve çalışan sistemler sunmaktadır. Ürün katalogları ve bazı referansları buradan indirebilirseniz

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.